.
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Czy to rak? Czy to homar? Nie, to Chocola!

Go down 
4 posters
AutorWiadomość
Chocola
Nowy ziemniaczek
Chocola


Liczba postów : 2
Join date : 27/10/2016
Age : 27
Skąd : Patelnia

Czy to rak? Czy to homar? Nie, to Chocola! Empty
PisanieTemat: Czy to rak? Czy to homar? Nie, to Chocola!   Czy to rak? Czy to homar? Nie, to Chocola! EmptyCzw Paź 27, 2016 9:58 pm

Nick jakiego chcesz używać:
Chocola
Kontakt:
GG - 54237496
Skype - kdziurska
Jeśli grupka ma Discorda, to pewnie tam będzie można mnie złapać
No i oczywiście PW na forum, co nie
Kim chcesz być?
Naczelnym rakiem homarem wielorybem Kreciochem debilem grupy!
Poza tym chcę drzeć ryja i wkurzać sąsiadów śpiewać, może trochę poudawać, że ranga na NK coś mi daje poaktorzyć... ewentualnie mogę spróbować w dialogi mimo tego, że nie umiem totalnie w kłapy, a mój angielski ssie
~~~~~~~~
Niektórzy mnie kojarzą, niektórzy nie. Tym, którzy mnie nie znają pozostawię jedno słowo, które na zawsze powinni zapamiętać- rak. Idealna definicja Choco!
Jeśli ktoś mnie kojarzy z NK to gratuluję, mało kto w ogóle wie, że istnieję DDD:
Aktualnie siedzę sobie na pierwszym roku socjologii i narzekam, że wybrałam zły kierunek. Lubię udawać, że mam życie, ale tak naprawdę mam siedem kontaktów w telefonie, z czego dwa to rodzice, kolejne dwa to ludzie z internetów. Zostają trzy. Nieźle, nie? I tak z większością (z trzech, oluj) nie rozmawiam. Ale po co mi normalne życie?
Nałogowo wyjadam ryż, mam kolekcję herbat, jestem uzależniona od kofeiny i internetu i mam alergię na czekoladę. O ironio.
Tak, to chyba tyle
Onimegagigantocofaczotron to życie
Powrót do góry Go down
Kuro Tenshi
Pyrkowy tłumacz
Kuro Tenshi


Liczba postów : 20
Join date : 19/10/2016
Age : 20
Skąd : Z Magicznej Krainy Lamorożców

Czy to rak? Czy to homar? Nie, to Chocola! Empty
PisanieTemat: Re: Czy to rak? Czy to homar? Nie, to Chocola!   Czy to rak? Czy to homar? Nie, to Chocola! EmptyCzw Paź 27, 2016 10:11 pm

Boże, Chocola, moja ty córkożono... Wielbię Cię, wiesz o tym, czyż nie?
Powrót do góry Go down
Azusa Shino
Ziemniak
Azusa Shino


Liczba postów : 24
Join date : 04/08/2016
Age : 21
Skąd : Świat 2D

Czy to rak? Czy to homar? Nie, to Chocola! Empty
PisanieTemat: Re: Czy to rak? Czy to homar? Nie, to Chocola!   Czy to rak? Czy to homar? Nie, to Chocola! EmptyCzw Paź 27, 2016 10:26 pm

Witamy na Jigoku Jagaimo!
Kojarzę Ciebie, słuchałam Twojej rekrutacji do NK~ : D
Powodzenia w rekrutacji ^^
Powrót do góry Go down
https://www.youtube.com/channel/UCddm0FrOzT74Rs5vu8rmuHg
Wendysan
Ziemniak
Wendysan


Liczba postów : 8
Join date : 04/08/2016
Age : 22

Czy to rak? Czy to homar? Nie, to Chocola! Empty
PisanieTemat: Re: Czy to rak? Czy to homar? Nie, to Chocola!   Czy to rak? Czy to homar? Nie, to Chocola! EmptyPią Paź 28, 2016 8:35 pm

Witaj~
Kiedyś może zaproszę cię na gg B)
Powodzonka w rekrutacji~
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Czy to rak? Czy to homar? Nie, to Chocola! Empty
PisanieTemat: Re: Czy to rak? Czy to homar? Nie, to Chocola!   Czy to rak? Czy to homar? Nie, to Chocola! Empty

Powrót do góry Go down
 
Czy to rak? Czy to homar? Nie, to Chocola!
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
. :: Przywitaj się!-
Skocz do: